Shtëpia më e madhe e sportit IPKO, ofron super programin me ngjarjet më interesante dhe atraktive në botën e sportit. Duke filluar nga shumë liga, kampionate dhe kupa, IPKO ofron shumëllojshmëri të diciplinave sportive si futbolli, basketbolli, boksi, tenisi, atletika dhe shumë e shumë ngjarje tjera.

Lista e kampionateve që do të transmetohen në shtëpinë më të madhe të sportit:

 • UEFA Liga e Kampionëve
 • UEFA Europa League
 • UEFA 2024 Kualifikimet
 • Nations League qualifiers
 • UEFA Europa Conference League
 • Kampionati Anglez (Premier League)
 • Kampionati Spanjoll (La Liga)
 • Kampionati Gjerman (Bundesliga)
 • Kampionati Francez (Ligue 1)
 • Kampionati Turk (Super Lig)
 • Kampionati i Futbollit Zviceran
 • Kupa EFL (Carabao Cup)
 • Kupa e Italisë (Coppa Italia)
 • Kupa e Gjermanisë (DFB Pokal)
 • NBA
 • Formula 1
 • Moto GP
 • Wimbledon
 • Superliga e Kosovës në Futboll
 • Superliga e Kosovës në Basketboll
 • Liga Unike
 • One Championship
 • Kampionati i Futbollit Belg
 • Kupa e Amerikës Jugore (Copa America)
 • Liga e Kampionëve e Amerikës Jugore (Copa Libertadores)
 • Kampionati Amerikan i Futbollit (MLS)
 • Liga e Kampionëve në Hendboll (EHF)
 • Kampionati Evropian në Hendboll (EHF EURO)
 • Kampionati Evropian në Volejboll
 • Boks
 • Kampionati i Futsallit në Spanjë
 • Kampionati i Ragbit (Six Nations Rugby Championship)
 • Champions Hockey League
 • BWF Badminton
 • ATP Qatar Open Tenis
 • Kampionati i basketbollit të kolegjeve amerikane (NCAA)
 • IAAF International Association of Atheltics – Atletikë
 • Tour de Suisse – Çiklizëm
 • World Taekwondo
 • Indycar

…dhe shumë tjera!

Përshëndetje! Si mund të ju ndihmojmë?