-

Na Kontaktoni

Ju lutem na dërgoni email për çdo pyetje apo problem që keni.

captcha

Zgjedh njërën nga pakot më t’mira n’botë dhe fol, shkruj e lundro [...]

Blej Samsung S9/S9+ në njërin nga dyqanet e IPKO-së dhe përfito dhuratë: [...]

Merre internetin me veti edhe gjatë pushimeve në: Shqipëri, Maqedoni, Mal të [...]

Ndjehuni krenarë gjatë komunikimit me të afërmit tuaj kudo, me kodin e [...]

Dërgo PAKO si DHURATË! Dhuratat e papritura janë gjithmonë surprizë e këndshme. [...]

iPhone X E ardhmja e telefonit të mençur është këtu. Vizioni ynë [...]

iPhone 8 Mendje e ndritur. iPhone 8 prezanton dizajn tërësisht të ri nga [...]

PAKOT PLAN TANI ME MË SHUMË PËRFITIME! Pakot PLAN tani me më [...]

3 cent në minutë, me të gjithë operatorët! E dini se thirrjet [...]

Move Track – më afër ‘shokut’ tuaj! Move Track është pajisje e [...]

Keni pyetje?

Drejtohuni tek shërbimi për klientë