Pakot e internetit në mobil

Zgjedh pakon më të përshtatshme për ty dhe shfleto me internetin më të shpejtë 4G.

Shih pakot
shqip
Shih pakot

Lajme dhe ngjarje

Me ndeshjet e UEFA-Liga e Kombeve, IPKO hap kanalet sportive për pakot familjare06 Shtator 2018

Prishtinë, 6 Shtator 2018 – Të gjitha ndeshjet e UEFA – Liga e Kombeve që do të transmetohen në platformën IPKO-Digitalb, tash mund të shikohen pa pagesë edhe në Pakot Familjare, deri në fund të vitit. Sot, Super Sport 2 do të transmetojë ndeshjen midis Gjermanisë dhe Francës, nga ora 20:45. Përderisa, në të njëjtën...

IPKO-Digitalb, me ngjarjet më të “çmendura” sportive në vend10 Gusht 2018

Prishtinë, 10 Gusht 2018 – Sonte në orën 21:00, do të transmetohet ekskluzivisht në platformën televizive IPKO-Digitalb ndeshja e parë e një prej ngjarjeve më të rëndësishme të futbollit, Premier Liga. Por, përveç kësaj, janë edhe shumë ngjarje të tjera sportive që mund të shikohen vetëm në platformën IPKO-Digitalb, që është lidere në ofrimin e...

Abonohu në SuperDUO Premium HD, paguaj 10 muaj dhe merr 2 muaj FALAS!

Pakot e SuperDUO janë pakot më të kompletuara në treg.

Më shumë
Më shumë

hej! IPKO

Me pakot më atraktive
të komunikimit
për të rinjë në Kosovë!

Më shumë
Më shumë

Fito me IPKO Pika!

Në programin e vetëm për shpërblimin e konsumatorëve besnikë “Pika”, kemi dhurata të ndryshme për anëtarët e programit. IPKO PIKA do t’u mundësojë klientëve të IPKO-s të regjistruar në programin “Pika” t’i konvertojnë pikat e tyre në dhurata.

Konverto pikat
ipko-picka
Konverto pikat

Gjej telefonat më të rinj në dyqanet tona!